BRAMY HORIZEN

Poszukujesz atrakcyjnego wizualnie i niezawodnego systemu ogrodzeniowego? Postaw na modne rozwiązania z linii Horizen. Furtki i bramy skrzydłowe Horizen to odpowiedź Betafence na aktualne trendy ogrodzeniowe. Poziomy układ szczebli nie tylko atrakcyjnie wygląda, lecz także zapewni Ci poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Bramy są w dużym stopniu nieprzezierne, a niewielkie odstępy pomiędzy szczeblami skutecznie utrudniają wspinaczkę osób niepożądanych.
Furtki Horizen dostępne są zarówno w wersji manualnej, jak i z elektrozaczepem. Bramę dwuskrzydłową możesz wybrać w jednej z dwóch opcji: manualnej lub przygotowanej pod automatykę. Oba typy bram dostępne są też w wersji ze słupami dystansowymi, które umożliwiają montaż bezpośrednio do muru lub słupów uprzednio zabetonowanych, np. klinkierowanych.
Furtki i bramy dwuskrzydłowe Horizen są częścią kompletnego systemu ogrodzeniowego, do którego należą także panele, słupy i bramy przesuwne. Wszystkie produkty z linii Horizen możesz nabyć w jednym z kilku dostępnych kolorów, które dopasujesz do kolorystyki domu lub aranżacji swojej posesji. Użyte jakościowe powłoki antykorozyjne zapewnią Ci długoletnie użytkowanie bez konieczności renowacji.

 

Główne korzyści:
- sztywna spawana konstrukcja stalowa
- duża nieprzezierność zapewniająca prywatność
- łatwy i szybki montaż (także do słupów murowanych)
-furtki z opcjonalnym elektrozaczepem
- ograniczniki z możliwością regulacji wysokości do bram dwuskrzydłowych

Zastosowanie
- zabudowa jednorodzinna
- osiedla mieszkaniowe
- budynki użyteczności publicznej
- firmy

 

BRAMY HORIZEN BRAMY HORIZEN BRAMY HORIZEN BRAMY HORIZEN BRAMY HORIZEN BRAMY PRZESUWNE HORIZEN BRAMY PRZESUWNE HORIZEN BRAMY PRZESUWNE HORIZEN BRAMY PRZESUWNE HORIZEN BRAMY PRZESUWNE HORIZEN

powrót

 

OSTATNIE REALIZACJE

TOMBUD TOMASZ KIELC

ul. Śmiłowskiego Pawła 29,

41-100 Siemianowice Śląskie

Nr. tel.: 501-219-497

e-mail: tombud1@op.pl

copyright TOMBUD
polityka plikow cookies