PANELE BEKAFOR ESSENTIAL

Szukasz trwałego systemu ogrodzeniowego, który dyskretnie zabezpieczy Twoją posesję, a jednocześnie będzie atrakcyjny cenowo? Wybierz panele Bekafor Essential, które sprawdzą się jako ogrodzenie domu i ogrodu. Dzięki prostej konstrukcji system z paneli ogrodzeniowych Bekafor Essential zapewni Twojej posesji dyskretną ochronę zarówno od frontu posesji, jak i od ogrodu. System dostępny jest w kolorze stonowanej zieleni, która będzie stanowić doskonałe tło dla ogrodowej roślinności.
System Bekafor Essential zakończony jest jednostronnie ostrymi końcówkami, które dla zwiększenia stopnia zabezpieczenia posesji możesz umieścić u góry ogrodzenia. Jeśli chcesz zapewnić sobie większe poczucie komfortu, możesz wypełnić panele przesłonami Bekafor Collfort lub Bekafor Nevada.
Najnowocześniejsza technologia powlekania zapewnia wysoką jakość i trwałość systemu Bekafor Essential. Możesz mieć pewność, że Twoje ogrodzenie z paneli Bekafor Essential latami będzie wyglądało jak nowe, bez konieczności regularnej konserwacji.
System Bekafor Essential uzupełniają słupy stalowe Bekaclip i bramy skrzydłowe Bekafor Classic, które z łatwością zamontujesz przy pomocy dedykowanych akcesoriów montażowych. Swoje ogrodzenie z paneli Bekafor Essential możesz zainstalować tradycyjnie albo na podmurówce lub betonowej posadzce.

 

Główne korzyści:
- wysoka trwałość
- łatwy montaż
- nowoczesny i prosty wygląd
- pełny system uzupełniony bramami skrzydłowymi

Zastosowanie:
- zabudowa jednorodzinna
- osiedla mieszkaniowe

 

Bekafor Essential Bekafor Essential Bekafor Essential Bekafor Essential Bekafor Essential

powrót

 

OSTATNIE REALIZACJE

TOMBUD TOMASZ KIELC

ul. Śmiłowskiego Pawła 29,

41-100 Siemianowice Śląskie

Nr. tel.: 501-219-497

e-mail: tombud1@op.pl

copyright TOMBUD
polityka plikow cookies