SIATKI PANTANET FAMILY

Szukasz wysokiej jakości ogrodzenia z siatki, które zagwarantuje wieloletnią ochronę posesji prywatnej? Wybierz elegancką siatkę zgrzewaną Pantanet Family. Pantanet Family jest systemem ogrodzeniowym z linii Premium, który doskonale sprawdzi się przy grodzeniu Twojej posesji. Jego najwyższą jakość potwierdza unikalna, najwyższa na rynku 20-letnia gwarancja.
Prostokątne oczka siatki nadają ogrodzeniu elegancji, którą możesz dodatkowo podkreślić antracytowym kolorem. Siatka jest także dostępna w kolorze stonowanej zieleni, która doskonale będzie współgrać z Twoim ogrodem. W zależności od potrzeb możesz wybierać wśród siedmiu różnych wysokości siatki.
Druty siatki Pantanet Family zostały ocynkowane i pokryte wysokiej jakości powłoką PVC odporną na korozję, działanie wysokich i niskich temperatur, a także promieniowanie UV. Dzięki temu Twoje ogrodzenie latami będzie wyglądało jak nowe bez konieczności regularnej konserwacji.
Siatka montowana jest na stalowych słupach Bekaclip z listwą montażową przy użyciu nierdzewnych klipsów. System uzupełniają bramy skrzydłowe Fortinet o podobnym kształcie wypełnienia oraz bramy przesuwne, które zapewnią Ci maksymalny komfort użytkowania ogrodzenia.
Wszystkie siatki Pantanet z linii Premium produkowane są w Europie.

 

Główne korzyści:
-20 lat gwarancji
-długotrwałe użytkowanie
-szybki i łatwy montaż
-kompletny system uzupełniony bramami skrzydłowym

Zastosowanie
- ogrody prywatne
- parki
- szkoły

 

PANTANET FAMILY PANTANET FAMILY PANTANET FAMILY PANTANET FAMILY PANTANET FAMILY

powrót

 

OSTATNIE REALIZACJE

TOMBUD TOMASZ KIELC

ul. Śmiłowskiego Pawła 29,

41-100 Siemianowice Śląskie

Nr. tel.: 501-219-497

e-mail: tombud1@op.pl

copyright TOMBUD
polityka plikow cookies